Deelnemers 2020

Damesteams 

Team Sloep H – 0 / D – 27
1 (G)Leuve De Leuve D – 6
2 Skarrefammen Steenbok D – 8
3 EigenWies Wies D – 6
4 Interballast Interballast D – 8
5 IJsselmeerminnen lyts frisia D – 6
6 Sloep Inc. Voorganck D – 8
7 Meidenloos Roy Hesterman D – 8
8 Dames Hetebrij Swolla D – 8
9 Meiden van Muyden Dolman D – 8
10 Roeidames van de Brûzer Brûzer D – 6
11 Deurloo’s Kaaitje Mien D – 8
12 Lemster Leeuwkes Lyts Leeuwke D – 6
13 Kaegerslag Voorbijganger D – 8
14 Vlammetjes Vuurzee D – 8
15 De Zeeuwse Deernen De Kaapse Vreugd D – 8
16 Dames van Jan Jan van Riebeeck D – 8
17 Berend Koster Dames Kampen Berend Koster D – 8
18 Meiden van Staal Kaag1 D – 8
19 IJsselmeerminnen Pulp fiction D – 8
20 Bestevaêrders Bestevaêr D – 8
21 Idunn Visbyvaarder D – 8
22 Kanniethex& Dolle Heks D – 6
23 Masrova Remex Liberus D – 10
24 SRV Hjoed ’n Makkie Hjoed ’n Makkie 2 D – 8
25 Baronessen van Naarden Baron van Ghent D – 8
26 Gooische Bluf Naruthi D – 8
27 Dames Utrecht Doordrijver D – 10

Heren-/Mixedteams

Team Sloep H – 26 / D – 0
1 d’Riemteam Witte Beer H – 8
2 Heren Woelwater Vrouwe Geertruida H – 8
3 Deurloo’s Kaaitje Kaat H – 8
4 Saense Kat t Anckertje H – 8
5 Roeisloepvereniging Muiden W2 H – 8
6 Lott-genoten Last of the titanic H – 8
7 Krijgsmannen – HXIV Buffel H – 8
8 Ekiep’9 Jan van Schaffelaar H – 8
9 Roeiteam Loodsen Rijnmond Lootsman H – 8
10 Span Herres Mooder Maas H – 8
11 Sloeproeiers Groningen Noordvaarder H – 8
12 Vrienden van de Yellowfin Yellowfin H – 10
13 Vergaande glorie d`isela H – 8
14 Loodsen Adam Ijmond Laura G H – 8
15 Team Boskalis Viking H – 8
16 WV De Helling Vrouwe Elizabeth H – 8
17 Masrova Remex Liberus H – 10
18 Westeinder Sloeproeiteam Polyester H – 8
19 Schuimkoppen Boekanier H – 8
20 Haarlemse heren 1 Haarlemmerhout H – 8
21 Steuren van Staal Stad Kampen H – 12
22 SRV Hjoed ’n Makkie Hjoed ’n Makkie 5,1% H – 6
23 Spiering Heren 4 Gebr. van Amerongen H – 8
24 Mixteam Utrecht Doordrijver H – 10
25 Heren Utrecht Doorhaler H – 10
26 Schone Waardin Schone Waardin H – 8